Категорії
Підвісна стеля це чудове рішення для офісних та виробничих приміщень. З одного боку вирішується питання естетичне. Така стеля відмінно виглядає, акуратно, але при цьому позбавляє необхідності рівняти поверхню стелі приміщення. Він просто приховує стелю за, так би мовити, ширмою. Швидко, зручно, естетично та дешево. Те, що потрібно для комерційних цілей. Але навіть не в цьому є головна перевага. Це ще практично. Порожнина, яка утворюється між підвісною стелею і стелею приміщення використовується для прокладання комунікацій - електрики, вентиляції, освітлення, комп'ютерних мереж тощо.

Такі комерційні підвісні стелі найчастіше мають модульну конструкцію. Вони збираються із металевих профілів, які кріпляться на підвіси до стелі приміщення. Поверхня підвісної стелі формує безліч легких гіпсових стельових плит, які мають стандартний розмір 600х600 мм. Плити укладені на каркас, в деякі осередки модельної підвісної стелі вставляються світильники. Такі конструкції повсюдно застосовуються в офісах та виробничих приміщеннях.

Житлові приміщення з підвісними стелями частіше мають суцільну конструкцію. Принцип підвісу каркаса підвісної стелі в цілому залишається той же, все, що було сказано з прокладання комунікацій, звукоізоляції та маскування старої стелі приміщення, актуально і для суцільних стель. Але тут поверхня підвісної стелі формується за рахунок суцільних листів гіпсокартону. Перевагою такої стелі є те, що його можна оформити різними дизайнерськими рішеннями. Його можна поштукатурити і пофарбувати, наклеїти шпалери стель, зробити плінтуса, або вигадати ще які-небудь дизайнерські вишукування в інтер'єрі. Яка при цьому нестача? Зрозуміло, що це обійдеться дещо дорожче. Конструкція стелі буде важчою. Це потрібно враховувати. Але так само і конструкція стелі буде непорушною, не гнучкою. Ви не зможете завтра прийти і щось переробити без того, щоб не розламати стелю. Тоді як модульну конструкцію легко демонтувати та монтувати знову з необхідними змінами.